Instalacje elektryczne

Pomiary elektryczne

Instalacje odgromowe

Oferujemy wysokiej jakości usługi elektryczne zgodne z obowiązującymi normami prawnymi i wiedzą techniczną

Firma Czerny

Firma Czerny

Firma CZERNY z siedzibą w Rybniku działa na rynku elektrycznym od 2004 roku. Przez ten czas nabyliśmy cennego doświadczenia, posiadamy również wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, by móc w sposób profesjonalny i indywidualny podchodzić do każdego klienta.

Instalacje elektryczne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi i wiedzą techniczną. Materiały przez nas użyte są wykonane w najnowszych technologiach, zapewniających bezpieczeństwo i wysoki standard użytkowania.

Oferujemy szeroko pojętą gamę usług, dobranych z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie - począwszy od wykonywania zewnętrznego oświetlenia ulic, iluminacji obiektów i wewnętrznych instalacji elektrycznych, poprzez instalacje odgromowe, montaż domofonów i wideofonów, aż po wykopy minikoparką.

Staramy wciąż się rozwijać i konsekwentnie wzbogacać naszą ofertę, by móc sprostać Państwa rosnącym oczekiwaniom. Bardzo istotny jest dla nas profesjonalizm i rzetelność naszych pracowników, by w każdym przypadku byli Państwo zadowoleni z naszych usług.

Mamy nadzieję, że ta strona pozwoli Państwu uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat oferty firmy, a także w łatwy i szybki sposób skontaktować się z nami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług - gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni!


Udostępnij: